Училище за магия и вълшебство Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училище за магия и вълшебство Хогуортс

Училище за магия и вълшебство Хогуортс-изживейте магията с нас!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Разпределителната церемония
Соварникът Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 2:53 am by Milicia Finxlou

» Герои на Първокурсници
Соварникът Icon_minitimeНед Юли 15, 2012 12:55 pm by Milicia Finxlou

» Учители
Соварникът Icon_minitimeЧет Юли 01, 2010 1:20 pm by Жослин Боне

» Записване
Соварникът Icon_minitimeСря Май 27, 2009 1:36 pm by happy

» Имението на Виктория Даркуиш
Соварникът Icon_minitimeВто Май 26, 2009 6:41 am by DeividR

» Стаята на префектите
Соварникът Icon_minitimeВто Май 26, 2009 6:37 am by DeividR

» Момчешка спалня
Соварникът Icon_minitimeВто Май 26, 2009 6:33 am by DeividR

» pls kazvaite
Соварникът Icon_minitimeВто Май 26, 2009 6:26 am by DeividR

» нощни разходки
Соварникът Icon_minitimeСъб Май 23, 2009 5:00 am by Wolfgirl

Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Affiliates
free forum


 

 Соварникът

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Admin
Админ и Директор на училището
Админ и Директор на училището
Admin



Соварникът Empty
ПисанеЗаглавие: Соварникът   Соварникът Icon_minitimeПон Мар 23, 2009 4:54 am

От тук можете да изпратите писмо на роднини или приятели
Върнете се в началото Go down
Канди Рейнолдс
префект и 1 курс-Грифиндор
префект и 1 курс-Грифиндор
Канди Рейнолдс



Соварникът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварникът   Соварникът Icon_minitimeПон Мар 30, 2009 5:36 am

Беше рано сутринта и Канди реши да изпрати писмо на леля си, която тя много обичаше. Момичето вървеше спокойно по коридорите на Хогуортс. Тъкмо бе станала и закусвала. Навън времето беше топло за сезона. Нямаше сняг, нито пък валеше дъжд. Слънцето грееше, а учениците тъкмо излизаха, за да се разходят малко из двора.
След около 6-7 минути лутане из училището, Канди най-после стигна до Соварника. Влезе вътре и се огледа за совата си Рейн,видя я се запъти към ъгъла на стаята, където стоеше Рейн.
- Ах ти! Как си, приятелче? - попита Канди засмяно и взе совата и я сложи на рамото си.
- Ето, това е за теб! Занеси го на леля и гледай всичко да е наред! Знам, че ще се справиш! - и след тези думи Канди пусна совата през прозореца, а тя излетя.
След като изгуби Рейн от погледа си, Канди реши да се поразходи някъде из двора и излезе от Соварника.
Върнете се в началото Go down
DeividR
1 курс,префект от Слидерин и Админ
1 курс,префект от Слидерин и Админ
DeividR



Соварникът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварникът   Соварникът Icon_minitimeНед Апр 05, 2009 12:23 pm

ЕДна лятна сутрин Сивиръс си спомни за майка му.Беше и обещал,че секи месец ще й пише.Отиде до соварника и помоли:
-Моля,може ли пергамен и мастело?
-Разбирасе-чу се отнякъде глас и пред Сив се появиха нужните матеряли.Той седна помисли си и написа"Здравей,скъпа мамо.Тук намерих двамаизключителни приятели и две преятелки с които често сме заедно.Аз съм в слидерин!Преподавам по трансфигорация и съм търсач по куидич.Точно както исках.Двете момичете са от грифиндор,но това нее важно!Често ходя до езорето,много е приятно!Купих си нужните неща,не се притеснявай,стигнаха ми парите.Ще изучавам отвари!Супер!Или както татко казва казва:Супир,супир!
Сивиръс Лупин"
Той повика совата си,даде и писмото и и помаха.

ИМАМ ЗАБЕЛЕЖКА:Нека учителят ти и ученикът ти да са двама различни хора!Когато си ученик не пиши че си учител и обратното!Нека оттук нататък мненията ти да са такива-с две личности,един ученик и един учител!Това се отнася и за другите като теб!
Върнете се в началото Go down
Harmaqni*
префект и 1 курс-Грифиндор
префект и 1 курс-Грифиндор
Harmaqni*



Соварникът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварникът   Соварникът Icon_minitimeВто Апр 21, 2009 1:04 pm

Ема реши да изпрати писмо на майка си Луна и на баща й Седрик.Тя предварително бе написала писмото си в Грифиндорската кула.То звучеше така:
Мили мамо и татко,
Аз съм добре.Разпределиха ме в дом Грифиндор,за което съм много шастлива!!!Дори си намерих приятели,трима са:Сивиръс от Слидерин,Хармаяни от Рейвънклоу и Канди от Грифиндор.Да знете,че ме влечат ЗСЧИ и Трансфигурация.Аз станах търсачка на Грифиндор и с това много се гордеч!!!Аз много ви обичам!И да знаете,че много много мо ЛИПСВАТЕ!!!
С обич:Ема
Ема се отправи към соварника.Там тя извика своята сова Чарли,подаде й мисмото и каза да го пази много,защото е важно.Совата отлетя.Ема я гледаше докато не се изгуби в облаците.Тогава Ема се прибра в Грифиндорската кула.

Соварникът 88u73mfns
Върнете се в началото Go down
Тами Кинсъл
1 курс-Слидерин
1 курс-Слидерин
Тами Кинсъл



Соварникът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварникът   Соварникът Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 2:52 pm

Тами влезе в соварника. Тя закачи писъмце накрачето на своята сова.
"Здравейте! Разпределиха ме в Слидерин, много се радвам, за което. Все още нямам приятели, но мисля, че ще си допадна с някои хора... хайде чао!

Вашата скъпа дъщеря и внучка: Тами Кинсъл. ". Тогава тами каза:
- Хайде, Лора... отлитай и занеси писмото на семесйството ми. - и я гушна. След това я остави на кацалката и Лори литна. Тами само махна с ръка и излезе от соварника.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Соварникът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварникът   Соварникът Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Соварникът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за магия и вълшебство Хогуортс :: В замъка :: Соварник-
Идете на: